Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2018 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Kara śmierci tym smieciom!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narkotyków niech jeszcze więcej cpaja dziewczyna 18 lata i odstawia takie rzeczy... niech jej w pierdlu *** rozerwa!!! tego jej życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni tym ***m to samo zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do utylizacji. Tam jest miejsce dla śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie bydło ze wschodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bendom ich gwałcić w celi bo potężny gej tak zasądzi król grypserów wienziennyh homoseksualnych aby poddani darzyli go uwielbieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jakim celu ten " news" ze szczegółami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, co to za imię? Greta? Mój pies ma ładniej na imię. Jak się ekipa w więzieniu dowie za co siedzą to kicha rozepchana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się komentujący różnią od oprawców. Katolicki naród pełen miłosierdzia. Panie Warszawiak, warszawskie bydło w autobusach napada ludzi mówiących w innym języku. Skąd się Pan wysłoiczył do stolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska mlodziez jest wspaniala .owoc demokratycznych 30 letnich rzadow pelnych sprawiedliwosci i szacunku , oraz pelnych polskich rodzin ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej odwagi anonimowi msciciele, a przede wszystkim umiejętności czytania ze zrozumieniem. Wyrok jeszcze nie zapadł, a wy już ferujecie wyroki - czym się różnicie od ewentualnych oprawców??? Ekscytujecie się i wylewacie swoją żółć nie znając szczegółów, ba nawet uśmierciliście ofiarę. Obraźliwe komentarze są podstawą do wszczęcia postępowania cywilnego, przypominam też, że ustalenie adresu IP nie jest w takiej sytuacji trudnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Moniko nikt nie pyta o wyrok a zdarzenie jest faktem, coz... ciekawy czy stalaby tak Pani murem za ta zlota mlodzieza gdygy skrzywdzili kogos z Pani bliskich... Ciekawe.... Skoro nawoluje Pani do ujawnienie tozsamosci komentatorow prosze dac dobry przyklad oraz wpisac swoje imie i nazwisko. Wie Pani co to jest ignorancja i obluda, prosze poczytac. Dziwnym byloby gdyby czytelnicy jeszczepochwalili postepowanie oprawcow...hm a moze skrzywdzony jest sam sobie winien... Takim tokiem myslenia Pani sie kieruje? Gratulacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gościa. Nie bronię zwyrodnialców, nie to było moim zamiarem we wcześniejszej wypowiedzi, ale bulwersują mnie nienawistne komentarze. Wiele mogę sobie zarzucić ale na pewno nie brak empatii. Współczuję pokrzywdzonemu. Niemniej fakt, że ktoś został o coś oskarżony nie oznacza jeszcze, że jest winny. O tym rozstrzyga sąd. A na imię mam Monika - za chwilę poleje się na mnie fala hejtu, bo ktoś ma ładniej nazwanego kota - cóż taki jest właśnie poziom tej wymiany opinii, więc proszę wybaczyć ale nie będę podawać nazwiska, nie muszę. Niech odwagę do przedstawienia się mają Ci, którzy nawołują do przemocy w imię sprawiedliwości. Przypomnę tylko, że sprawiedliwie, to nie wszystkim po równo ale wedle ich zasług (w tym tragicznym przypadku - wedle przywinień). I tyle na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy chore pojeby przecież on żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Warszawiaka. Powiedz mi Warszawiaku czego ja mam Ci zazdrościć ? Zgiełku, syfu, tłumów, ciągłych korków na ulicach? Żyję sobie spokojnie na tym wschodzie i nie wytykam Ci Twojego marnego żywota w Warszawie. A debili i w stolicy nie brakuje, jeśli nie ma ich tam więcej niż u nas ... Przyjedź kiedyś do nas odpocząć od tego zgiełku, a może wtedy zmienisz swój głópawy pogląd na życie... Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za liczne przybycie na wiec, za słowa uznania oraz wsparcie techniczne. Kolejny wiec pod Zakładem Karnym w Chełmie oraz Lublinie w niedzielę 24 czerwca br. Zapraszamy serdecznie godzina 10.00 Chełm ulica kolejowa 112, 22-100 zapraszam Przypominam że więc jest zarejestrowany i legalny marsz pod tytułem Włodawo obudź się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wie jak na prawde bylo.. Zachowanie fakt brutalne ale co zmusilo do takiego postępowania. Kto tak na prawde zawinił..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że dokładniej sprawdzili powiat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodnialcy wyszli za poręczenie majątkowym kaucja po 20000tysiecy złotych już wszyscy są nad jeziorem białym, widziałam całą trójce. Szukają pewnie kolejnej ofiary na gwałcenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też widziałem!!! I gdzie tu sprawiedliwość??? Zajebać I wrzucić psom na pożarcie Policja łapie zamyka a sąd puszcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...